Vrouwen en soloseks (masturberen).

Mannen zijn er meer open in dan vrouwen en men denkt dat mannen het meer doen als vrouwen. Maar niets is minder waar. Juist hebben ze bij mannen er minder bezwaar tegen dan dat vrouwen het doen. Dan wordt het aanzien als een bepaald gemis of zelfs als iets vies dat men doet. Voor wat kan dit niet bespreekbaar gemaakt worden. Net als een man heeft een vrouw ook lichamelijke behoeftes. Niet alleen als ze single zijn. Dit mag ook in een relatie gebeuren. Dan hoor je vaak maar dat kan toch niet. Je hebt toch een partner. Soms kan het zelfs leuk zijn om dit te delen met je partner.
Juist door soloseks te hebben leer je ook beter je eigen lichaam kennen. De punten door voor jezelf op zo een moment gevoelig zijn. Ook ga je lichaam voeden met energie. Dat velen toch ook weer niet weten en denken het is om het genot te doen.
Op een moment is het een energiestroom die je laat stromen in jouw lichaam. Het wordt gezien als een levenskracht. Men zou ervoor jezelf een ritueel van kunnen maken. Zo ga je merken dat men niet alleen fysiek bezig bent maar je opent deuren naar zuivere zelfliefde dat ook spirituele groei genoemd wordt. En wat is er mooier dan zelfliefde. Maar toch spijtig dat er niet over gepraat word.
Soloseks is goed voor je gezondheid maar ook is het iets magisch en dat maakt dat het ook spiritueel is. Magisch in de zin van. Men kan fantasie gebruiken maar men kan ook jouw eigen lichaam zelf tot het hogere zelf brengen. Je voelt je eigen lichaam je voelt je erogene zones. Je voelt je vocht. Maar toch hebben ook bepaalde vrouwen een angst om bepaalde lichaamsdelen zelf aan te raken. Of zijn er zelfs vies van. Zo zit de mogelijkheid erin dat jezelf gaan blokkeren. Zo vorm je in je lichaam (on)bewust blokkades. Die ook voelbaar zijn tijdens een vrijpartij met je partner.
Welke voordelen kent men als men aan soloseks doet.
— Het werkt ontspannend. Je ademhaling verdiept en er komen allerlei vrolijke stofjes zoals dopamine en oxytocine vrij. Je stress verdwijnt daardoor als sneeuw voor de zon.
— Het verhoogt je hartslag flink en is daarom als een kleine workout voor je hartspier. (Soloseks in plaats van hardlopen, anyone?)
— Soloseks kan voor een betere nachtrust zorgen. Tijdens een orgasme wordt namelijk het hormoon prolactine geproduceerd, waar je lekker slaperig van wordt.
— Het is een natuurlijke pijnstiller. Tijdens masturbatie komen er endorfines vrij, die de respons van je brein op pijn verlagen.
— Je krijgt de kans écht te ontdekken wat je fijn vindt, en hierdoor kunnen al je seksuele ervaringen verbeteren
— Soloseks is een hele krachtige vorm van zelfliefde die je zelfverzekerder kan maken, en je helpt te aarden in je lichaam.
— Alle bovenstaande voordelen samen creëren ook nog eens een krachtige boost voor je weerstand.
Men moet er altijd van uit gaan de basis van soloseks ben jij. Zet daarom ook je gedachten op jezelf en je lichaam. Dit is al een vorm van meditatie. Meditatie naar jezelf toe. Daarom is het ook gewenst van je rustig te voelen. Zo kan je al energie in jezelf laten stromen. Doe dit naakt of met zo weinig mogelijk kleding aan. Durf te kijken naar jezelf. Durf je lichaam aan te raken overal. Zacht en vol intentie. Men kan ook iets sensueel gebruiken. Maar weet altijd je eigen hand leggen aan jezelf is je volledig voelen. Open of sluit je ogen en geniet. Zo zie je dat eigenlijk de liefde bedrijven met jezelf iets heel spiritueels kan zijn.
Zo kan je eigen bewust het mannelijke en vrouwelijke energiestroom in je laten stromen en in balans brengen. Een voldoening een vereniging met jezelf naar het hogere iets. Je bent van niemand afhankelijk of men moet geen verantwoording afleggen. Die afhankelijkheid is juist de meditatie de overgave aan jezelf. Dat geeft dan weer een bevrijdend gevoel. Even de me time maar dan echt gericht naar je lichamelijke.
Het vraagt bewuste aandacht om iets intens te bereiken. Dat ook oefening vraagt om goed te leren voelen te leren aanvoelen en te sturen. Het komt er niet op neer snel iets te doen. Nee neem je tijd ook al zit je in een relatie kan je op een moment dit ook goed doen. Het komt er niet altijd op aan om als vrouw klaar te komen een orgasme te krijgen maar intens genieten. Genieten dat als je er klaar voor bent tot een orgasme leiden mag.
EEN VERRIJKEND RITUEEL
— Zet een intentie voor je ritueel (en je tantrische pad in het algemeen, als je wilt). Wil je een inzicht ontvangen, iets loslaten, jezelf een geschenk geven?
— Het is belangrijk om je ritueel uit te voeren in een ruimte waar je je fijn voelt en waar niet te veel ‘ruis’ is. Ruim je slaapkamer op, brand wierook of kaarsen, zet een muziekje aan , zorg dat de temperatuur aangenaam is.
— Houd een (natuurlijk) glijmiddel bij de hand, of een natuurlijke olie om je lichaam mee te masseren.
— Raak jezelf heel aandachtig en langzaam aan. Verken verschillende zones van je lichaam, ook plekken die je niet als ‘erotisch’ ziet. Ontdek hoe je hierop reageert. Experimenteer intuïtief met beweging en geluid.
— Verbind je heel bewust met je ademhaling. Dit is het voertuig dat de seksuele energie door je lichaam heen beweegt. Er zijn allerlei tantrische ademtechnieken die je kunt proberen. Een simpele is om je in- en ademhaling beide 4 tellen lang te maken.
— Stel je hoogtepunt uit. Bijvoorbeeld aan om je orgasme minimaal twee keer uit te stellen. Net voordat je bij het hoogtepunt komt stop je dan met stimuleren om de energie door je hele lichaam naar boven te ademen. Stel je voor dat je elke cel in je lichaam ermee voedt en dat het de grens tussen jou en het ‘hogere’ vervaagt.
— Als je besluit dat je het hoogtepunt wilt ervaren, kun je hierin terugkomen naar je intentie en deze met de vrijgekomen energie als het ware manifesteren.
Zo zie je dat dus ook alles een spiritueel kantje kent. En als men de kama sutra lees en bekijkt zal je dus ook merken dat de vrouwen hun lichaam eerst optimaal moeten kennen voor ze kunnen zeggen dat ze een echte courtisane zijn.
Het is daarom nooit uit het leven gegrepen al van oudsher bestaat het. Maar over praten nee.
Nu kan men ook gebruik maken van een spelletje om je tot een hoogtepunt te brengen. Allerlei kan je ervoor gebruiken maar de meest gekende bij de vrouwen is de dildo en (wand) vibrators en klit stimulator wel bekent. Dat kan je dus ook perfect met je partner gebruiken en er samen van genieten. Als men het eigen lichaam kent dan kan je dit ook gebruiken met je partner. Men kan het aangeven wat men graag heeft maar kan je de partner begeleiden. Zo geniet je ook met je eigen handen of met het spelletje.

Voor wat zijn mensen toch zo bang om erover te praten.
Voor wat kan men soms dit niet delen in een relatie.
Voor wat denkt men vaak dat het niet gezond of vies is.
Wel men heeft het nooit geleerd van bepaalde gevoelen open en bloot op tafel te gooien.
Vaak komt er een angst bij kijken om het tegen je partner te zeggen. Niet wetende hoe deze gaat reageren of wat hij/zij ervan gaat denken.
Sommigen vinden bepaalde lichaamsdelen gewoon vies of vinden het vies om zichzelf een bepaald genot te laten voelen.
Soloseks
Solo
Ons
Lichaam
Seksueel en sensueel aanraken
En
Kijken naar je lichaam naar wat je doet
Snel nee het is jouw me time
In het spiritueel wereldje zou men zeggen. Een worden door je eigen handen met jouw eigen lichaam en dit tot je geest brengen om er sensueel van te genieten en tot een orgasme te komen als het nodig is.
Wat men nooit als persoon mag vergeten. Ooit op een leeftijd vaak rond de puberteit zijn we allemaal op onderzoek uitgegaan. Hebben we vanuit ons zelf bepaalde dingen ontdekt die we nodig hebben om later ervan te genieten. Maar hoe ouder men word hoe minder men soms aan je eigen lichaam denkt. Dat toch deze tijd spijtig is.
Voor jonge lezers of ouders die er iets meer over willen weten.

AUM NAMASTE BOEDDHA BRUNO
Om Shanthi,
spiritueel en het aardse moet men kunnen verbinden
AUM MANI PADME HUM
als je je eigen lichaam mag kennen, door en door, is het mooi en intens om het samen met je partner te delen, het maakt het intenser en mooier, vooral als er liefde is.
Dat klopt en zo kan men mooie momenten delen.
Aum Shanthi
Bedankt
🙏
Aum Shanthi
Oei, ik zat op het verkeerde spoor… https://www.solo.be/nl/producten/solo-bakken-en-braden-wikkel-500-g/
Hahaha
Aum Shanthi
VIJF REDENEN WAAROM SOLOSEKS BETER IS DAN SEKS +1
Even een ‘me-time momentje’, wie houdt er niet van? Op sommige mensen is een potje masturberen het lekkerste wat er is. Misschien is seks met jezelf zelfs veel lekkerder dan seks met een +1… Lees maar.
#1 De juiste plekjes
Jij kent je lichaam als geen ander, je weet precies wat je lekker vindt en welke manier van bevredigen je het fijnst vindt. Aanwijzingen geven is niet nodig. En dat is heel handig als je superopgewonden bent, maar niet de tijd heb voor een uitgebreide sekssessie. Een vluggertje met jezelf eindigt (meestal) altijd met een happy ending, dat kunnen we van seks +1 niet zeggen.
#2 Het stelt nooit teleur
Voor de duidelijkheid met hij bedoel ik, je vibrator. Niet dat partners er altijd iets aan kunnen doen als een orgasme niet lukt. Met een sekstoy zal het je in ieder geval nooit overkomen. Of het nu om een korte verwenbeurt gaat of dat je de hele middag wilt genieten, op je vibo kun je altijd vertrouwen.
#3 Altijd, overal
Voor soloseks hoef je geen rekening te houden met een plaats of een tijd. Als jij zin hebt, duik je gewoon even ergens het toilet in, of je zoekt een stil plekje op kantoor waar je je even terug kan trekken. Met seks met een +1 gaat dat toch net ff wat lastiger, en als je betrapt wordt heb je echt een groot probleem. Terwijl in je eentje het puur een kwestie is van je hand uit je slipje halen en klaar. Niemand die weet wat jij daarbinnen aan het doen was.
#4 Weinig moeite
Er is maar een persoon die bevredigd hoeft te worden en dat bespaart je een hoop tijd en moeite. Geen ingewikkelde seksstandjes waarbij je je evenwicht moet bewaren, of een pijpbeurt die maar nooit lijkt te eindigen. Met soloseks hoef je je alleen op jezelf te focussen. Je bent nooit te moe voor een solosessie, maar vind je vingeren toch iets te veel werk? Dan kun je altijd nog terugvallen op de sextoys.
#5 Geen turn offs in bed
Stel je bent hartstikke hitsig en kunt niet wachten tot je je lover het bed in kunt trekken. Maar als het eenmaal zover is ben je in een klap afgeknapt door zijn vieze geur of, omdat hij binnen 2 minuten al is klaargekomen. Hoe bedoel je anticlimax?. Met soloseks zal je dit niet gebeuren, er zijn simpelweg geen afknappers als je lekker met jezelf aan de slag gaat. Je pakt er een goeie porna-video bij of gebruikt je eigen fantasie en je brengt jezelf zo tot een heerlijk hoogtepunt.
BRON: https://lottelust.nl/sex-body/single-awareness-day/
Wat zou er verkeerd zijn als een vrouw de hand aan haar zelf legt. Ze weet normaal gezien als geen ander haar plaatsjes. Ze moet het niet bespreken of leiden. Nee ze kan gewoon van haar zelf genieten. En toch hebben vrouwen er een angst voor om erover te praten of te schrijven.
Aum Shanthi