Ben ik bang om mijn status te verliezen…
Sleutels…het is niet de beste combinatie. Ik schreef er al eerder over, maar van de week was het weer raak en verloor ik een stel. Helaas moest de sleutelmaker komen. Iedereen weet, denk ik, inmiddels wel dat sleutels symbool staan voor het openen en sluiten van vele dingen.
Dan heb ik het vooral over materiële zaken, maar de symbolische betekenis van sleutels kan zeer zeker ook betrekking hebben op het spirituele vlak. Sloten en sleutels, zo lees ik zo mooi ergens, beïnvloeden ons leven op verschillende manieren. Soms betekent het zelfs het verschil tussen vrijheid en gevangenschap of het verschil tussen het leven en de dood. Een sleutel symboliseert namelijk toegang, kansen, controle, geheimen of verantwoordelijkheden. Je zou je gevoel en emoties weggestopt kunnen hebben. Als je het geluid hoort van rammelende sleutels, duidt dit erop dat je met de juiste houding in het leven staat. Je beweegt je in de goede richting, en vraagt de juiste dingen om je verder te helpen op je weg. Een sleutel is ook een symbool voor een beslissende actie (bron internet). Sommige mensen dromen over sleutels. Als je je sleutel weggeeft, kan dit betekenen dat je het opgegeven hebt. Dromen waarin je sleutels vind, suggereren dat je de oplossing voor iets hebt gevonden. Gebroken sleutels duiden op onenigheden. Helaas was het bij mij geen droom, maar dromen dat je je sleutels verliest, vertegenwoordigen je angst om je status te verliezen. Je zou de controle kwijt kunnen zijn. Het kan onverwachte veranderingen en onplezierige toestanden voorspellen. … overweldigd en afgeleid met de drukte van de dag-tot-dag leven.
Voor mij was het een wijze (en dure) les. Vreemd dat sleutels zo je leven kunnen beheersen en je ‘zonder sleutel’ er niet inkomt. We hebben in ons leven met heel veel verschillende soorten sleutels te maken. Je kunt niet alleen letterlijk, maar ook figuurlijk ‘sleutels’ verliezen. Denk maar eens aan een zogeheten toegangssleutel. Ook dan word je de toegang ontzegt. Misschien is het feit dat sleutels vaak symbool staan voor macht en gezag dat het geen gelukkige combinatie is. Wat zijn jullie ervaringen met sleutels?
BRON: http://paranormaal.blog.nl/general/2017/06/11/ben-ik-bang-om-mijn-status-te-verliezen
Iedereen heeft ze wel opzak. Maar los van dit staan sleutels voor heel wat symbool. Het doet je iets openen maar ook sluiten. Je kan ze maar op een enkel slot gebruiken en dat is jouw eigen slot. Jouw slot dat je openen en sluiten kan. Gevoelens hebben dan ook veel met een sleutel te maken. Ook kan je een sleutel doorgeven aan iemand die in je gevoel zit en die persoon kan vanuit jouw gevoel iets openen. Je geeft in wijze van jouw gevoel volledig in handen.
Ooit drogen ze een kuisheidsgordel en daar had een iemand de sleutel van of je had hem zelf. Als je men het opende dan kwam er heel veel sensueel gevoel los dat jezelf deelde of met iemand anders.
AUM NAMASTE BOEDDHA BRUNO
Om Shanthi,
spiritueel en het aardse moet men kunnen verbinden
AUM MANI PADME HUM
dit is een leuk stukje tekst! nu denk ik eraan een sleutel te laten tattoëren op mijn pols 🙂 een kleintje dan he 🙂
Dat is een mooi symbool Jasmien.
Aum Shanthi
Ik droomde dat ik de verantwoordelijkheid had over 2huizen.van de ene huis had ik geen sleutel omdat er altijd iemand thuis was.van het andere huis ging men op reis.ik kreeg de sleutel met de woorden als je iets nodig hebt.mag je gaan halen.achter de ijskast heb ik €100 voor je gezet..wat bey deze droom
Nettie
het geld bedrag wat er lag,100 euro, dat is voor krachten die jij nodig hebt voor iets, de sleutel, het openen van deuren,die voorheen gesloten bleven, of er komen belangrijke personen op je pad.
Huizen staat altijd voor innerlijke gevoel of gevoelens. De sleutel van het ene heb je bij je, dat maakt dat je voor bepaalde dingen je gevoel wel kan openen voor het andere niet. Bekijk dit even op sociaal vlak.
Toch de ijskast laat ook weer aanvoelen dat je soms je gevoelens onderdrukt. Dat je koud kan overkomen in bepaalde gevallen.
Het geld is een waarde en soms moet je het leven ook zo bekijken. Het is waard om te leven.
Aum Shanthi
Veel sleutels passen op meerdere sloten om van de Loper nog maar te zwijgen. Ik ben gelukkig nog nooit mijn sleutels kwijt geraakt eerlijk gezegd doe ik zelfs vaak de deur niet op slot dan hoef ik ook niet naar mijn sleutels te zoeken zoeken. Over sleutels gedroomd heb ik nog nooit
Wake ik lees altijd graag jouw teksten of je logjes. Men kan het altijd op verschillende wijze lezen en interpreteren.
Aum Shanthi
Ik vond in 1 week in het ‘echte’ leven, dus niet in een droom tijdens de slaap, driemaal sleutels van andere mensen. Dit vond ik wel opmerkelijk en ook wel positief.
Dat is zeker iets positiefs en iets om over na te denken.
Aum Shanthi